Почесна грамота Верховної Ради України

Почесна грамота Верховної Ради України

Почесна грамота Верховної Ради України – це відзнака за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності. Заснована 5 липня 2001 року.

Почесна грамота Верховної Ради України у Музеї Митрополита Володимира Сабодана

До Почесної грамоти додається нагрудний знак, який має форму кола діаметром 30 мм та виготовляється з латуні з позолотою та електрополіруванням. У центрі його лицьової сторони розміщено силуетне зображення фасаду будинку Верховної Ради України на тлі сонця, на зворотній стороні розміщено напис: «Почесна грамота Верховної Ради України», над яким розміщене зображення малого Державного Герба України. Нагрудний знак з’єднується з фігурною колодкою, покритою синьо-жовтою муаровою стрічкою кольорів Державного Прапора України.

Почесною грамотою Верховної Ради України за № 1531 Блаженнішого Митрополита Володимира удостоєно «За особисті заслуги перед Українським народом» до 70-річчя від Дня народження (підписано 22 листопада 2005 року).

Експонується в основній залі Музею.

Період: 2000-ті роки

Розміри: 30 х 67 мм

Матеріали: латунь, муар

Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!