Музей відвідав директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Юрій Шемшученко

Музей відвідав директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Юрій Шемшученко

27 лютого до Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітав директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Юрій Шемшученко. Для шанованого гостя було проведено екскурсію.

Юрій Сергійович пригадав особисті зустрічі зі спочилим Архіпастирем. Співпраця між Церквою та Інститутом зародилася у перші роки предстоятельства Блаженнішого Митрополита Володимира, ще у далекому 1992 році. У той час гостро постала необхідність випрацювання нормативно-правової бази у стосунках між Церквою та державою. Інститут держави і права ім. В.М.Корецького на запит Церкви провів декілька науково-правових експертиз, присвячених цим важливим питанням. Завдяки цьому були розроблені правові документи з абсолютно новою, європейською, формою бачення цих проблем. Традиції тісної та плідної співпраця з Інститутом, які зародилися за часів Блаженнішого Митрополита Володимира, тепер продовжує Фонд його пам’яті.

Нещодавно Юрій Шемшученко відзначив 85-річний ювілей. З цієї нагоди, а також за вагомий особистий внесок у розбудову та становлення незалежної Української Держави, Помісної Української Православної Церкви, розвиток освіти, науки, культури, сприяння відродженню духовності Української нації, повернення в свідомість та серця людей віри в добро та справедливість Юрія Сергійовича було нагороджено Відзнакою Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!