Музей відвідав представник християнської спільноти Тезе (Франція)

6 травня духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр провів зустріч з представником всесвітньо відомої християнської спільноти Тезе (Франція) братом Бенуа.

В Тезе брати, відмінні між собою за расовими, культурними та мовними ознаками, живуть, моляться та працюють разом. Вони свідчать, що Христос руйнує будь-яку стіну, що розділяє людей. Одним з головних служінь спільноти Тезе є гостинність. Щороку сюди приїжджають тисячі молодих людей з різних країн Європи та світу, щоб розділити у простоті глибину християнського життя.

Зазначимо, що будучи Патріаршим екзархом Західної Європи, Митрополит Володимир відвідував  спільноту Тезе. Як зазначав Архіпастир, добрі взаємини між православними та римо-католиками, які традиційно підтримують у спільноті Тезе, сприяють плідному діалогу конфесій.

Сторони обговорили питання соціального служіння, волонтерства, гуманітарні проєкти, а також спільні проєкти для української молоді.

Нагадаємо, що брат Бенуа вже відвідував Музей у 2016 році, а 2018 року його гостем був настоятель спільноти Тезе брат Алоїс.

Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!