Юрій Шемшученко, науковець

Юрій Шемшученко, науковець

Директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Юрій Шемшученко завітав до Музею Блаженнішого Митрополита Володимира 27 лютого 2021 року.

Юрій Сергійович пригадав особисті зустрічі зі спочилим Архіпастирем. Співпраця між Церквою та Інститутом зародилася у перші роки предстоятельства Блаженнішого Митрополита Володимира, ще у далекому 1992 році. У той час гостро постала необхідність випрацювання нормативно-правової бази у стосунках між Церквою та державою. Інститут держави і права ім. В.М.Корецького на запит Церкви провів декілька науково-правових експертиз, присвячених цим важливим питанням. Завдяки цьому були розроблені правові документи з абсолютно новою, європейською, формою бачення цих проблем. Традиції тісної та плідної співпраця з Інститутом, які зародилися за часів Блаженнішого Митрополита Володимира, тепер продовжує Фонд його пам’яті.

Після огляду музейної експозиції науковець залишив запис у книзі почесних гостей.

Юрій Шемшученко, науковець
Юрій Шемшученко, науковець

З великим інтересом відвідав Музей Митрополита Володимира. З великою пошаною згадую цю величну людину, яка несла глибоку духовну культуру. Я із великим задоволенням згадую зустрічі з Митрополитом. Бажаю розвитку цього музею і успіхів колективу у важливій і корисній діяльності. Успіхів на многая літа!

Академік Ю. Шемшученко
27.ІІ.2021

Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!