У Музеї презентували 5-й том Синаксаря - Житій святих

У Музеї презентували 5-й том Синаксаря – Житій святих

28 грудня Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира та видавництво «Дух і Літера» презентували 5-й травневий том багатотомного видання Синаксаря – Житій святих.

У події взяли участь духівник Фонду митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, Екзарх Вселенського Патріархату в Україні єпископ Команський Михаїл, наукові редактори та перекладачі, які доклали багато зусиль для реалізації проєкту: протоієрей Богдан Огульчанський та Дарина Морозова. Модерував презентацію директор видавництва “Дух і літера” Костянтин Сігов.

У 5-му томі Синаксаря, українського видання, що є творчим, розширеним перекладом багатотомного житія святих, які зібрав і виклав афонський ієромонах Макарій – велика кількість матеріалів, присвячених саме святим України. Немала кількість з них була канонізована з благословення і за підтримки Митрополита Володимира.

Надихали на працю видання житій святих слова Митрополита Володимира, які стали епіграфом 5-го тому: «Святі є совістю суспільства, прислухавшись до якої, кожен може стати на правильний шлях». 

Зазначимо, що 5-й том «Синаксарю» видано до 85-річчя Владики Володимира.

Більше тут >>>

Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!