Настанови Блаженнішого Митрополита Володимира на Новий рік

Настанови Блаженнішого Митрополита Володимира на Новий рік

«Разом із вдячністю Богові та надією на Нього ми повинні пам’ятати, що, вітаючи один одного з Новим роком, з новим щастям, нам належить самим оновлюватися. Це вимога нашого християнського життя та нашого богоподібного призначення. Давно вже час стати нам “новим створінням” у Христі, до чого постійно закликає апостол Павло (2 Кор.5,17). Тільки той, хто оновлюється, може з вдячністю і глибоким розумінням прийняти новий час, нове, Богом благословенне і справжнє щастя, що надсилається нам»


«Новий рік – це нові можливості послужити Богу і людям. Вступаючи у рік прийдешній, слід пригадати особливу заповідь, названу Христом Спасителем новою: «Щоб ви любили один одного». Усім нам Господь благословляє трудитися для створення миру на землі й любові між людьми. На цьому шляху завжди з нами Бог і Його всесильна допомога»


«Кожен новий рік в нашому житті — це новий глас Отця Небесного, Джерела нашого життя і всякого блага. Він кличе нас бути розсудливими, щасливими, звершувати свій шлях в правді, в любові та мирі, в чистоті»


«Ми прийшли у Божий храм молитися. Про що ми повинні молитися, чого просити у Бога в Новому році? Ось про що: щоб Господь Бог допоміг нам з Нового року розпочати нове християнське життя, доброчесне. Доброчесність – це прикраса людини, це природна її потреба. Доброчесне життя допомагає бачити в собі справжній образ і справжню подобу Божу. Доброчесне життя – це найкращий дар нашому Спасителеві. Доброчесне життя – це найвірніший засіб для нашого спасіння»


«Новий рік… Слово “новий” визначає щось невідоме, досі не знайоме нам. Для віруючих людей новий час завжди є новою милістю і добротою Бога, Який любить світ і турбується про нього. Для нас Новий рік – це нові можливості осягати любов Отця і Сина і Святого Духа, осягати глибину Божественної премудрості, славословити і дякувати Творцеві»


«Новий рік – це нові можливості збільшити свої пізнання та досвід, осягнути, наскільки це можливо, навколишній світ, радіти життю, відчувати щастя»


«Для віруючої людини справжнім щастям є уподібнення до Бога, образ і подобу Якого ми носимо. Так ось, новий час, що настає, дає нам нові можливості досягати успіху в цій найвищій чесноті, яка є для нас справжнім щастям. Уподібнитися до Бога без постійного подвигу, без духовного зростання, чистоти та святості неможливо»

Настанови Блаженнішого Митрополита Володимира на Новий рік

Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!