Митрополит Вострський Тимофій (Маргарітіс), Єрусалимська Православна Церква

Митрополит Вострський Тимофій Маргарітіс, Єрусалимська Православна Церква

Ієрарх Єрусалимської Православної Церкви та екзарх Пресвятого Гробу Господнього на Кіпрі митрополит Вострський Тимофій відвідав Музей Блаженнішого Митрополита Володимира двічі: 23 листопада 2015 року, коли відбулося його відкриття, та 26 липня 2018 року.

Під час огляду експозиції владика Тимофій зазначив, що пам’ять про Митрополита Володимира ріднить його з Україною та її Церквою, й з теплотою пригадав відвідини Києва та зустрічі з приснопоминаємим Блаженнішим Владикою. Зазначимо, що архіпастирі були знайомі давно, й одна з перших зустрічей відбулася 1981 року.

Два записи владика Тимофій залишив у книзі почесних гостей.

Митрополит Вострський Тимофій (Маргарітіс), Єрусалимська Православна Церква

Я щасливий, що представляю Блаженнішого Патріарха Єрусалимського і всієї Палестини Феофіла на 80-річчі від дня народження Блаженнішого приснопам’ятного Митрополита Володимира. Ми щиро вітаємо Високопреосвященнішого Митрополита Олександра за чудовий музей, який він створив із особистими речами покійного Предстоятеля Української Православної Церкви. Це є виразом відданості своєму духовному наставнику та отцю і наслідуванням слів ап. Павла, який нас вчить «Поминайте наставників наших»!

+ Митр. Тимофей, Иерусалимский Патриархат
23.11.15.

Митрополит Вострський Тимофій (Маргарітіс), Єрусалимська Православна Церква

«Поминайте наставників ваших»!

Сердечно вітаю Високопреосвященнішого Владику Олександра, Митрополита Переяслав-Хмельницького, за покладені труди на зібрання предметів покійного Блаженнішого Володимира, його духовного наставника, та розташування у чудовому порядку, щоб усі, хто відвідує цю виставку, могли бачити історичний шлях видатного Митрополита. Дякую за гостинність!

+ Митр. Тимофей
26.07.18

Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!