Музей Блаженнішого Митрополита Володимира відвідав настоятель спільноти Тезе брат Матей

Музей відвідав настоятель спільноти Тезе брат Матей

17 травня до Музею завітав настоятель спільноти Тезе братом Матеєм, який разом із братами Бенуа і Норбертом приїхав до України з візитом солідарності.

Брат Матей розповів духівнику Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополиту Переяславському і Вишневському Олександру, що спільнота Тезе, яка об’єднує християн різних конфесій, єднається в молитві та виявляє солідарність з усіма українськими друзями.

«Незважаючи на трагедію, що триває, ми знаємо, що надія переможе, про що ми згадуємо разом на Великодньому світанку», – додав брат Бенуа, який від початку повномасштабного вторгнення вже не вперше приїздить до України, аби підтримати віруючих.

Спільнота Тезе у Франції, заснована братом Роже після Другої світової війни, відома служінням для молоді, до якого долучаються щороку кілька тисяч дівчат та юнаків з усіх куточків Європи та світу.

На молитовну згадку владика передав до спільноти ікону святителя Нектарія Егінського з часткою мощів.

Зазначимо, що в часи, коли Митрополит Володимир був Екзархом Західної Європи, він відвідував спільноту Тезе та тепло спілкувався з її засновником братом Роже.

Музей Блаженнішого Митрополита Володимира відвідав настоятель спільноти Тезе брат Матей