Медаль святого Георгія Переможця Антіохійської Православної Церкви

Медаль святого Георгія Переможця Антіохійської Православної Церкви

Медаль святого Георгія Переможця була вручена Блаженнішому Митрополиту Володимиру митрополитом Мексиканським, Венесуельським, Карибським і всієї Центральної Америки Антонієм Шедрауї. Це відбулося 19 вересня 2012 року на зустрічі  Предстоятеля Української Православної Церкви з делегацію Антіохійської Православної Церкви у митрополичій резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Нині нагорода експонується в основній залі Музею.

Вперше владики Володимир та Антоній зустрілися у 1972 році в Києві. Тоді єпископ Чернігівський і Ніжинський Володимир прийняв ієрарха Антиохійського Патріархату єпископа Кесарійського Антонія, який носив титул екзарха Мексики, Венесуели, Центральної Америки та Карибських островів. Гість прибув до Радянського Союзу з паломницьким візитом на запрошення архієпископа Харківського і Богодухівського Никодима Руснака, з яким ієрархи познайомилися під час служіння останнього в Південній Америці.

Медаль святого Георгія Переможця Антіохійської Православної Церкви

Медаль виконана з позолоченої латуні у формі рівнокінцевого хреста-трилисника. В його центрі – накладний круглий випуклий медальйон з гравійованим зображенням святого Георгія – одного з найшанованішого святого Антіохійської Церкви. На трьох кінцях хреста латинські літери «Е», «T», «N», на нижньому – число «312». На верхньому кінці – вушко, через яке хрест за допомогою кільця з’єднується з короною, яку вінчає маленький чотирикінцевий хрест. Через кільце у вушку на короні медаль носиться на червоній муаровій стрічці.

Період: 2000-ті роки
Розміри: 60 х 108 мм
Матеріали: латунь, муар

Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!