8 життєствердних думок Блаженнішого Митрополита Володимира до 8-ї річниці упокоєння

8 життєствердних думок Блаженнішого Митрополита Володимира до 8-ї річниці упокоєння

Блаженніший Митрополит Володимир мав неймовірний дар слова. Шукати в його бесідах та проповідях найяскравіші місця – справа невдячна, бо кожне його слово невипадкове та глибоко продумане. У восьму річницю від дня упокоєння Владики представляємо його вісім життєствердних  думок.  

***

На життєвому шляху Господом широко відчинені двері для кожного. Кожна людина має якийсь талант від Бога. Кожна людина має щось таке, завдяки чому вона може бути благословенною для інших. Адже Бог дає людині дар, щоб вона могла ділитися з іншими — зі своїми ближніми. Так Божий дар, який дається кожному, і його корисні духовні плоди зростають.

***

Нам є чому радіти. Це має бути ознакою християнина — радість, яку не можна заглушити нічим. Навіть у скорботах християнин повинен радіти, бо сльози тимчасові, і колись, за словами Божими, виповниться час, і навіки втреться кожна сльоза, а радість у Богові ніколи не пройде.

***

Що таке щастя? Щастя, насамперед, – у безцінному Божому дарі життя. Життя дає можливість людині виявити свою людяність, передусім у пізнанні себе як носія образа і подоби Божої. Для нас, віруючих людей, джерело життя і щастя – у Бозі.

***

Якщо ми вручаємо наше життя в руки Божі, то ніколи не будемо самотніми. Бо Він постійно дбає про нас, схиляється над нами зі Своєю любов’ю, подаючи втіху у всіляких життєвих труднощах.

***

Щоразу, коли ми направляємо своє серце на молитву або якесь добре діло, ми повинні знати, що в цьому випадку ми відгукуємось на Божий поклик. І Бог зможе направити наші слабкі зусилля на здійснення великих і славних справ, аби тільки у нас був щирий намір.

***

життєствердних

Божа милість – це чудо Божої любові, яка повністю змінює людську душу і робить її богоподібною.

***

Людське життя дуже коротке. У зв’язку з цим, чи не варто всім нам прагнути до того, щоб усі дні нашого життя проходили в Божій милості, доброті та ставленні до всього, що створено, особливо до людини – образу і подоби Божої, – з любов’ю в Господі Ісусі, бо в цьому запорука нашої доброї долі у вічності з Ним.

***

Не жалуйтесь, друзья, на трудности пути,

На то, что жизнь прожить – не поле перейти.

У смерти чуткий слух – подслушает, придет

И вмиг избавит вас от будничных забот.

8 життєствердних думок Блаженнішого Митрополита Володимира до 8-ї річниці упокоєння

Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!